Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

FOOD TRUCK CAMPUS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 28.10.2026 (ANAF)

FOOD TRUCK CAMPUS S.R.L. (CUI 43505406) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J10/1155/2020 și are sediul în Buzau, județul Buzău. Activitatea principală: Restaurante (cod CAEN 5610, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 25.600 RON, o pierdere netă de 32.069 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 85,4% față de 2022.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
43505406
Nr. ORC
J10/1155/2020
EUID
ROONRC.J10/1155/2020
Înmatriculată
5 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Saturn 58, Mun. Buzău Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
25.600 RON
2023▼ 85,4%
Rezultat net
-32.069 RON
2023
Angajați
1
2023▼ 66,7%

Activitate

CAEN principal
5610 Restaurante
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2023
5610 Restaurante

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a.
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (3)
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a.
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 55.750 128.222 4.979 77.451 —
2024 — -31.296 55.750 128.222 4.979 77.451 —
2023 25.600 -32.069 55.750 153.015 11.482 108.747 1
2022 174.781 211.884 47.161 177.807 10.170 140.816 3
2021 31.577 -71.267 67.275 160.089 65.454 -71.067 2

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2022)
Grad de îndatorare
33,89% (2022: 25,09%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
2,95 (2022: 3,99)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
66,11% (2022: 74,91%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-19,5% (2022: 112,72%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-29,49% (2022: 150,47%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-125,27% (2022: 121,23%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre FOOD TRUCK CAMPUS S.R.L.

Reprezentantul firmei este: NICA OCTAVIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023