Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ENVIRO PROTECT SYSTEMS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 06.10.2026 (ANAF)

ENVIRO PROTECT SYSTEMS S.R.L. (CUI 43512985) este înmatriculată din 2021 cu număr ORC J2021000002304 și are sediul în județul Satu Mare. Activitatea principală: Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (cod CAEN 4664). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.918 RON și un profit net de 1.981 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 84,7% față de 2021.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
43512985
Nr. ORC
J2021000002304
EUID
ROONRC.J2021000002304
Înmatriculată
5 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Bistriţei 6, Mun. Satu Mare Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
1.918 RON
2022▼ 84,7%
Rezultat net
1.981 RON
2022▼ 54,1%
Angajați
—
2022

Activitate

CAEN principal
4664 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
Secțiunea G · Diviziunea 46 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2022 divergent
3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.

În bilanțul pe 2022, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4664 — Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 32 · Alte activități industriale n.c.a. (1)
  • 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 119 — 6.613 6.494 —
2024 — 0 119 — 6.613 6.494 —
2023 — 0 119 — 6.613 6.494 —
2022 1.918 1.981 119 — 6.613 6.494 —
2021 12.499 4.313 61 — 4.574 4.513 —

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2021)
Grad de îndatorare
1,8% (2021: 1,33%)
Datorii / Total active (total active: 6.613 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 6.613 RON)
Autonomie financiară
98,2% (2021: 98,67%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 6.613 RON)
Rentabilitate active (ROA)
29,96% (2021: 94,29%)
Profit net / Total active (total active: 6.613 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
30,51% (2021: 95,57%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
103,28% (2021: 34,51%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ENVIRO PROTECT SYSTEMS S.R.L.

Reprezentantul firmei este: MARIAN DANIELA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022