Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SARMI SOFTWARE IT SOLUTION S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 04.11.2026 (ANAF)

SARMI SOFTWARE IT SOLUTION S.R.L. (CUI 43538853) este înmatriculată din 2021 cu număr ORC J2021000279401 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații (cod CAEN 9510). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 59.270 RON și un profit net de 3.988 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 73,6% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
43538853
Nr. ORC
J2021000279401
EUID
ROONRC.J2021000279401
Înmatriculată
5 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Popa Tatu 41A, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
59.270 RON
2025▲ 73,6%
Rezultat net
3.988 RON
2025▲ 26,1%
Angajați
0
2025

Activitate

CAEN principal
9510 Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații
Secțiunea T · Diviziunea 95 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9510 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (15) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 8 diviziuni
  • 3313 Repararea echipamentelor electronice și optice
  • 3314 Repararea echipamentelor electrice
Diviziunea 33 · Repararea, întreținerea și instalarea mașinilor și echipamentelor (3)
  • 3313 Repararea echipamentelor electronice și optice
  • 3314 Repararea echipamentelor electrice
  • 3319 Repararea altor echipamente
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4741 Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate
  • 4742 Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate
Diviziunea 58 · Activități de editare (1)
  • 5829 Activități de editare a altor produse software
Diviziunea 59 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune; înregistrări audio și activități de editare muzicală (2)
  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
  • 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
Diviziunea 61 · Telecomunicații (1)
  • 6110 Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (3)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (1)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Diviziunea 95 · Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc (2)
  • 9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice
  • 9512 Repararea echipamentelor de comunicații

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 59.270 3.988 12.765 8.004 18.977 14.216 0
2024 34.150 3.162 10.941 4.749 15.798 10.228 —
2023 27.245 712 10.216 3.669 13.613 7.066 0
2022 26.887 5.158 13.598 305 19.083 6.354 0
2021 17.945 996 9.183 40 9.748 1.196 0

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
47,31% (2024: 53,25%)
Datorii / Total active (total active: 26.981 RON)
Solvabilitate generală
2,11 (2024: 1,88)
Total active / Datorii (total active: 26.981 RON)
Autonomie financiară
52,69% (2024: 49,78%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 26.981 RON)
Rentabilitate active (ROA)
14,78% (2024: 15,39%)
Profit net / Total active (total active: 26.981 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
28,05% (2024: 30,92%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
6,73% (2024: 9,26%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SARMI SOFTWARE IT SOLUTION S.R.L.

Reprezentantul firmei este: NIȚĂ MIHAI DAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
09.09.2026 Cod CAEN principal 9511 9510 ANAF