Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

NAILSBYCLEMI S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 21.10.2026 (ANAF)

NAILSBYCLEMI S.R.L. (CUI 43614195) este înmatriculată din 2021 cu număr ORC J2021000267228 și are sediul în județul Iași. Activitatea principală: Activități de tratament și înfrumusețare (cod CAEN 9622). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 82.640 RON, un profit net de 4.719 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 32,9% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
43614195
Nr. ORC
J2021000267228
EUID
ROONRC.J2021000267228
Înmatriculată
5 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Aleea Sucidava 2, Mun. Iaşi Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
82.640 RON
2025▲ 32,9%
Rezultat net
4.719 RON
2025▲ 109,1%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
9622 Activități de tratament și înfrumusețare
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9622 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (4) · 4 diviziuni
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (1)
  • 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 82.640 4.719 16.553 11.053 29.247 23.747 1
2024 62.203 2.257 8.351 122 27.258 19.029 1
2023 47.195 113 4.438 122 21.088 16.772 1
2022 26.450 11.115 824 122 17.361 16.659 1
2021 20.470 5.344 701 122 6.123 5.544 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
41,07% (2024: 30,5%)
Datorii / Total active (total active: 40.300 RON)
Solvabilitate generală
2,43 (2024: 3,28)
Total active / Datorii (total active: 40.300 RON)
Autonomie financiară
58,93% (2024: 69,5%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 40.300 RON)
Rentabilitate active (ROA)
11,71% (2024: 8,24%)
Profit net / Total active (total active: 40.300 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
19,87% (2024: 11,86%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
5,71% (2024: 3,63%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre NAILSBYCLEMI S.R.L.

Reprezentantul firmei este: CIOBANU CLEMANSA IULIANA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025