Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SOLARA CANDLES S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 09.10.2026 (ANAF)

SOLARA CANDLES S.R.L. (CUI 43643867) este înmatriculată din 2021 cu număr ORC J2021000431120 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Fabricarea altor produse manufacturiere (cod CAEN 3299). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 305 RON și o pierdere netă de 7.219 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 92,1% față de 2022.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
43643867
Nr. ORC
J2021000431120
EUID
ROONRC.J2021000431120
Înmatriculată
5 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Horea 108, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
305 RON
2025▼ 92,1% față de 2022
Rezultat net
-7.219 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
Secțiunea C · Diviziunea 32 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4) · 2 diviziuni
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
  • 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 305 -7.219 15.481 — 1.591 -12.711 —
2024 — 0 6.422 — 930 -5.492 —
2023 — 0 6.422 — 930 -5.492 —
2022 3.843 -2.921 6.422 — 930 -5.492 —
2021 1.840 -2.771 3.889 — 1.318 -2.571 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2022)
Grad de îndatorare
973,04%
Datorii / Total active (total active: 1.591 RON)
Solvabilitate generală
0,1 (2022: 0,14)
Total active / Datorii (total active: 1.591 RON)
Autonomie financiară
-798,93%
Capitaluri proprii / Total active (total active: 1.591 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-453,74%
Profit net / Total active (total active: 1.591 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
— (2022: -76,01%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SOLARA CANDLES S.R.L.

Reprezentantul firmei este: PUȘCAȘ NOEMI (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025