Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

PENCAM SOCIAL EVENTS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 18.10.2026 (ANAF)

PENCAM SOCIAL EVENTS S.R.L. (CUI 43684182) este înmatriculată din 2021 cu număr ORC J2021000214264 și are sediul în Târgu Mureș, județul Mureș. Activitatea principală: Activități de distribuție a altor conținuturi (cod CAEN 6039). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 7.500 RON și un profit net de 27.069 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 25,0% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
43684182
Nr. ORC
J2021000214264
EUID
ROONRC.J2021000214264
Înmatriculată
5 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. GEORGE COSBUC 21, Mun. Târgu Mureş Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
7.500 RON
2025▼ 25,0%
Rezultat net
27.069 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
6039 Activități de distribuție a altor conținuturi
Secțiunea J · Diviziunea 60 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (6039 — Activități de distribuție a altor conținuturi). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (12) · 9 diviziuni
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
  • 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video
Diviziunea 55 · Hoteluri și alte facilități de cazare (1)
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
Diviziunea 60 · Activități de difuzare și transmitere de programe (1)
  • 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (3)
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (1)
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (2)
  • 9311 Activități ale bazelor sportive
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 7.500 27.069 15.381 — 19.712 4.331 —
2024 10.000 -9.605 39.128 6.581 12.212 -22.738 —
2023 67.287 -10.194 39.128 37.449 2.212 -62.291 1
2022 118.995 -55.770 67.420 71.401 15.210 -52.097 3
2021 23.549 3.474 81.964 51.391 401.394 3.674 2

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
78,03% (2024: 208,21%)
Datorii / Total active (total active: 19.712 RON)
Solvabilitate generală
1,28 (2024: 0,48)
Total active / Datorii (total active: 19.712 RON)
Autonomie financiară
21,97% (2024: -120,99%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 19.712 RON)
Rentabilitate active (ROA)
137,32% (2024: -51,11%)
Profit net / Total active (total active: 19.712 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
625,01%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
360,92% (2024: -96,05%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre PENCAM SOCIAL EVENTS S.R.L.

Reprezentantul firmei este: CÂMPEAN ANDREI (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
14.08.2026 Cod CAEN principal 9329 6039 ANAF