Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

PORCELAIN VOYAGES S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 21.10.2026 (ANAF)

PORCELAIN VOYAGES S.R.L. (CUI 43751397) este înmatriculată din 2021 cu număr ORC J40/2829/2021 și are sediul în Sectorul 6, București. Activitatea principală: Alte servicii de rezervare și asistență turistică (cod CAEN 7990). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 10.483 RON și un profit net de 1.628 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 33,1% față de 2021.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
43751397
Nr. ORC
J40/2829/2021
EUID
ROONRC.J40/2829/2021
Înmatriculată
5 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Prl. Ghencea 34, Sector 6 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
10.483 RON
2022▼ 33,1%
Rezultat net
1.628 RON
2022▼ 78,9%
Angajați
—
2022

Activitate

CAEN principal
7990 Alte servicii de rezervare și asistență turistică
Secțiunea O · Diviziunea 79 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2022
7990 Alte servicii de rezervare și asistență turistică

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a
Diviziunea 53 · Activități de poștă și de curier (1)
  • 5320 Alte activități poștale și de curier

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -2.001 850 — 4.986 4.136 —
2024 — -1.723 400 — 6.537 6.137 —
2023 — -1.674 200 — 8.060 7.860 —
2022 10.483 1.628 0 — 9.533 9.533 —
2021 15.659 7.705 0 25 7.880 7.905 —

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2021)
Grad de îndatorare
0% (2021: 0%)
Datorii / Total active (total active: 9.533 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 9.533 RON)
Autonomie financiară
100% (2021: 100%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 9.533 RON)
Rentabilitate active (ROA)
17,08% (2021: 97,47%)
Profit net / Total active (total active: 9.533 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
17,08% (2021: 97,47%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
15,53% (2021: 49,2%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre PORCELAIN VOYAGES S.R.L.

Reprezentantul firmei este: GHEVREC CRISTIAN RAUL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022