Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

PNEUMOCLINIC S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 12.10.2026 (ANAF)

PNEUMOCLINIC S.R.L. (CUI 43757063) este înmatriculată din 2021 cu număr ORC J2021002867406 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Activități de consultanță în afaceri și management (cod CAEN 7020). În 2023, firma a raportat o pierdere netă de 1.190 RON.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
43757063
Nr. ORC
J2021002867406
EUID
ROONRC.J2021002867406
Înmatriculată
5 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Ion Negulici 40A, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
0 RON
2023
Rezultat net
-1.190 RON
2023
Angajați
0
2023

Activitate

CAEN principal
7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Secțiunea N · Diviziunea 70 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2023
8622 Activități de asistență medicală specializată

În bilanțul pe 2023, firma a declarat un cod diferit de cel de la ONRC (7020), dar fără cifră de afaceri raportată — nu se poate stabili care activitate este preponderentă.

CAEN secundare (4) · 2 diviziuni
  • 8610 Activități de asistență spitalicească
  • 8621 Activități de asistență medicală generală
Diviziunea 86 · Activități referitoare la sănătatea umană (3)
  • 8610 Activități de asistență spitalicească
  • 8621 Activități de asistență medicală generală
  • 8622 Activități de asistență medicală specializată
Diviziunea 87 · Servicii combinate de îngrijire medicală și asistență socială, cu cazare (1)
  • 8710 Activități ale centrelor de îngrijire medicală

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2023. Surse: MFinanțe (2021) și ANAF (2022–2023). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2023 0 -1.190 2.737 0 7.584 4.847 0
2022 0 -1.190 1.190 0 7.227 6.037 0
2021 — -2.773 0 — 7.227 7.227 —

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2022)
Grad de îndatorare
36,09% (2022: 16,47%)
Datorii / Total active (total active: 7.584 RON)
Solvabilitate generală
2,77 (2022: 6,07)
Total active / Datorii (total active: 7.584 RON)
Autonomie financiară
63,91% (2022: 83,53%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 7.584 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-15,69% (2022: -16,47%)
Profit net / Total active (total active: 7.584 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-24,55% (2022: -19,71%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
—
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Pierderi consecutive 2022-2023

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre PNEUMOCLINIC S.R.L.

Reprezentantul firmei este: IORGA ANA - LUIZA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023
Data Câmp Înainte După Sursă
12.10.2026 Cod CAEN principal 8622 7020 ANAF