Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CASDAR SERV S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 31.10.2026 (ANAF)

CASDAR SERV S.R.L. (CUI 43775515) este înmatriculată din 2021 cu număr ORC J2021000339329 și are sediul în județul Sibiu. Activitatea principală: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (cod CAEN 4933). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 211.545 RON, un profit net de 25.211 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 68,9% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
43775515
Nr. ORC
J2021000339329
EUID
ROONRC.J2021000339329
Înmatriculată
5 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Dorului 20, Mun. Sibiu Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
211.545 RON
2025▲ 68,9%
Rezultat net
25.211 RON
2025▼ 47,8%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Secțiunea H · Diviziunea 49 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4933 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (20) · 8 diviziuni
  • 3821 Recuperarea materialelor reciclabile
  • 4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor
Diviziunea 38 · Colectarea, tratarea și eliminarea deșeurilor; activități de recuperare a materialelor reciclabile (1)
  • 3821 Recuperarea materialelor reciclabile
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor
  • 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
  • 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (3)
  • 4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 4942 Servicii de mutare
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (7)
  • 5210 Depozitări
  • 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
  • 5224 Manipulări
  • 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi
  • 5226 Alte activități anexe transporturilor
  • 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă
  • 5232 Activități de intermediere pentru transportul de pasageri
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (1)
  • 7120 Activități de testări și analize tehnice
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (2)
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
  • 7722 Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a.
Diviziunea 95 · Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc (2)
  • 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor
  • 9540 Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 211.545 25.211 79.354 120 311.964 232.730 1
2024 125.250 48.264 0 1.519 206.001 207.520 1
2023 293.031 81.391 13.449 2.919 169.585 159.055 1
2022 250.349 127.664 61.405 382 188.687 127.664 1
2021 56.706 26.130 24.902 697 50.335 26.130 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
25,43% (2024: 0%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
3,93
Total active / Datorii
Autonomie financiară
74,57% (2024: 100%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
8,08% (2024: 23,26%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
10,83% (2024: 23,26%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
11,92% (2024: 38,53%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CASDAR SERV S.R.L.

Reprezentantul firmei este: TOADER ION-DANIEL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025