Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CLAUMEDANEST S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 17.10.2026 (ANAF)

CLAUMEDANEST S.R.L. (CUI 43926448) este înmatriculată din 2021 cu număr ORC J2021000473014 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Activități de asistență medicală specializată (cod CAEN 8622). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 119.800 RON și un profit net de 96.193 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 25,8% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
43926448
Nr. ORC
J2021000473014
EUID
ROONRC.J2021000473014
Înmatriculată
5 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Lunii 16, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
119.800 RON
2025▲ 25,8%
Rezultat net
96.193 RON
2025▲ 46,3%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
8622 Activități de asistență medicală specializată
Secțiunea R · Diviziunea 86 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
8622 Activități de asistență medicală specializată

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (1)
  • 8610 Activități de asistență spitalicească
Diviziunea 86 · Activități referitoare la sănătatea umană (1)
  • 8610 Activități de asistență spitalicească

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 119.800 96.193 8.868 — 105.305 96.437 —
2024 95.200 65.734 7.806 — 73.780 65.974 —
2023 92.479 70.730 2.829 — 73.799 70.970 —
2022 16.850 13.662 527 — 14.429 13.902 —
2021 14.900 11.322 672 0 12.194 11.522 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
8,42% (2024: 10,58%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
11,87 (2024: 9,45)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
91,58% (2024: 89,42%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
91,35% (2024: 89,09%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,75% (2024: 99,64%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
80,29% (2024: 69,05%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CLAUMEDANEST S.R.L.

Reprezentantul firmei este: ŢÎRĂU CLAUDIA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
19.09.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 17.03.2021 Transfer (sosire) din 05.08.2026 ANAF
19.09.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
19.09.2026 Data stării juridice 17.03.2021 05.08.2026 ANAF
19.09.2026 Organ fiscal Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Alba Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj ANAF
19.09.2026 Număr de înmatriculare J1/473/2021 J2021000473014 ANAF