Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

VERY MAVI S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 23.10.2026 (ANAF)

VERY MAVI S.R.L. (CUI 44018530) este înmatriculată din 2021 cu număr ORC J2021005781404 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Alte activități de curățenie (cod CAEN 8123). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 181.624 RON, un profit net de 48.897 RON și un număr mediu de 1 salariat.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
44018530
Nr. ORC
J2021005781404
EUID
ROONRC.J2021005781404
Înmatriculată
5 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Aleea LUNGULETU 6, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
181.624 RON
2025
Rezultat net
48.897 RON
2025
Angajați
1
2025

Activitate

CAEN principal
8123 Alte activități de curățenie
Secțiunea O · Diviziunea 81 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (8123 — Alte activități de curățenie). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (23) · 7 diviziuni
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (12)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
  • 4391 Activități de zidărie
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (2)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 4942 Servicii de mutare
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (1)
  • 5210 Depozitări
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (3)
  • 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv
  • 7722 Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a.
  • 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (3)
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
  • 8122 Activități specializate de curățenie
  • 8130 Activități de întreținere peisagistică

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Surse: MFinanțe (2021, 2024–2025) și ANAF (2022–2023). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 181.624 48.897 8.378 — 56.174 47.796 1
2024 — 0 1.107 — 6 -1.101 —
2023 0 0 1.107 0 6 -1.101 0
2022 1.870 1.414 1.107 0 6 -1.101 0
2021 7.905 -2.715 2.710 — 195 -2.515 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2023)
Grad de îndatorare
14,91%
Datorii / Total active (total active: 56.174 RON)
Solvabilitate generală
6,7 (2023: 0,01)
Total active / Datorii (total active: 56.174 RON)
Autonomie financiară
85,09%
Capitaluri proprii / Total active (total active: 56.174 RON)
Rentabilitate active (ROA)
87,05%
Profit net / Total active (total active: 56.174 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
102,3%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
26,92%
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre VERY MAVI S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: MUSAT DANIELA IULIANA (administrator), MUSAT DANIELA-IULIANA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
29.08.2026 Cod CAEN principal 4712 8123 ANAF