Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CAR LUCSAR FAST S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 28.10.2026 (ANAF)

CAR LUCSAR FAST S.R.L. (CUI 44062161) este înmatriculată din 2021 cu număr ORC J2021001713124 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Repararea și întreținerea autovehiculelor (cod CAEN 9531). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 33.175 RON, un profit net de 15.907 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 58,8% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
44062161
Nr. ORC
J2021001713124
EUID
ROONRC.J2021001713124
Înmatriculată
5 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. 21 Decembrie 1989 133, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
33.175 RON
2025▲ 58,8%
Rezultat net
15.907 RON
2025▲ 226,1%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor
Secțiunea T · Diviziunea 95 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (7) · 5 diviziuni
  • 2211 Fabricarea anvelopelor și a camerelor de aer; reșaparea și refacerea anvelopelor
  • 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
Diviziunea 22 · Fabricarea produselor din cauciuc și mase plastice (1)
  • 2211 Fabricarea anvelopelor și a camerelor de aer; reșaparea și refacerea anvelopelor
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
  • 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
  • 4783 Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (1)
  • 5210 Depozitări
Diviziunea 95 · Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc (1)
  • 9532 Repararea și întreținerea motocicletelor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 33.175 15.907 24.324 4.000 21.525 1.201 1
2024 20.890 4.878 25.806 — 11.100 -14.706 1
2023 21.675 -1.290 25.806 — 6.223 -19.583 1
2022 18.930 -8.054 24.001 — 5.708 -18.293 1
2021 27.272 -10.440 11.113 — 873 -10.240 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
95,29% (2024: 232,49%)
Datorii / Total active (total active: 25.525 RON)
Solvabilitate generală
1,05 (2024: 0,43)
Total active / Datorii (total active: 25.525 RON)
Autonomie financiară
4,71% (2024: -132,49%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 25.525 RON)
Rentabilitate active (ROA)
62,32% (2024: 43,95%)
Profit net / Total active (total active: 25.525 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
1.324,48%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
47,95% (2024: 23,35%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CAR LUCSAR FAST S.R.L.

Reprezentantul firmei este: ELCIU CIPRIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025