Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

AISURU S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 16.10.2026 (ANAF)

AISURU S.R.L. (CUI 44219828) este înmatriculată din 2021 cu număr ORC J2021008004405 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (cod CAEN 4712). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 135.012 RON, o pierdere netă de 38.122 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 126,6% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
44219828
Nr. ORC
J2021008004405
EUID
ROONRC.J2021008004405
Înmatriculată
5 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Obolului 1A, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
135.012 RON
2025▲ 126,6%
Rezultat net
-38.122 RON
2025
Angajați
2
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4712 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (10) · 8 diviziuni
  • 1628 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
Diviziunea 16 · Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite (1)
  • 1628 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite
Diviziunea 18 · Tipărire și reproducerea pe suporți a înregistrărilor (1)
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
Diviziunea 23 · Fabricarea altor produse din minerale nemetalice (1)
  • 2341 Fabricarea articolelor ceramice pentru uz gospodăresc și ornamental
Diviziunea 32 · Alte activități industriale n.c.a. (1)
  • 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4636 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
  • 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
Diviziunea 58 · Activități de editare (1)
  • 5819 Alte activități de editare
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 135.012 -38.122 115.470 85.106 7.365 -95.629 2
2024 59.577 -68.926 107.297 146.179 25.899 -57.507 2
2023 36.616 2.182 44.780 — 56.199 11.419 1
2022 22.597 2.129 15.724 — 24.961 9.237 —
2021 9.545 6.909 9.098 — 16.207 7.109 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
124,87% (2024: 62,35%)
Datorii / Total active (total active: 92.471 RON)
Solvabilitate generală
0,8 (2024: 1,6)
Total active / Datorii (total active: 92.471 RON)
Autonomie financiară
-103,42% (2024: -33,42%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 92.471 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-41,23% (2024: -40,06%)
Profit net / Total active (total active: 92.471 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-28,24% (2024: -115,69%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2024-2025
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre AISURU S.R.L.

Reprezentantul firmei este: TAFLAN ALINA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
12.08.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Transfer (sosire) din 26.02.2024 Transfer (sosire) din 18.05.2026 ANAF
12.08.2026 Data stării juridice 26.02.2024 18.05.2026 ANAF
12.08.2026 Organ fiscal Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice ANAF