Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TMC INTENS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 31.10.2026 (ANAF)

TMC INTENS S.R.L. (CUI 44290313) este înmatriculată din 2021 cu număr ORC J2021002389124 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Lucrări de ipsoserie (cod CAEN 4331). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 179.866 RON, un profit net de 2.944 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 22,9% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
44290313
Nr. ORC
J2021002389124
EUID
ROONRC.J2021002389124
Înmatriculată
5 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Turturicii 8, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
179.866 RON
2025▲ 22,9%
Rezultat net
2.944 RON
2025▲ 32,3%
Angajați
2
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4331 Lucrări de ipsoserie
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4331 Lucrări de ipsoserie

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (17) · 4 diviziuni
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 25 · Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații (1)
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (14)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
  • 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
  • 4391 Activități de zidărie
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 179.866 2.944 32.125 7.548 16.482 18.155 2
2024 146.395 2.226 67.913 — 83.124 15.211 2
2023 143.325 11.070 45.857 292 58.550 12.985 3
2022 122.815 1.716 29.595 292 31.219 1.916 3
2021 87.731 14.240 11.728 292 25.876 14.440 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
133,69% (2024: 81,7%)
Datorii / Total active (total active: 24.030 RON)
Solvabilitate generală
0,75 (2024: 1,22)
Total active / Datorii (total active: 24.030 RON)
Autonomie financiară
75,55% (2024: 18,3%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 24.030 RON)
Rentabilitate active (ROA)
12,25% (2024: 2,68%)
Profit net / Total active (total active: 24.030 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
16,22% (2024: 14,63%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
1,64% (2024: 1,52%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TMC INTENS S.R.L.

Reprezentantul firmei este: MOLDOVAN CONSTANTIN -DINU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025