GABRYSAR SMILE S.R.L.
GABRYSAR SMILE S.R.L. (CUI 44339980) este înmatriculată din 2021 cu număr ORC J2021009252401 și are sediul în Sectorul 6, București. Activitatea principală: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (cod CAEN 4933). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.228 RON și o pierdere netă de 8.187 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 42,5% față de 2023.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 44339980
- Nr. ORC
- J2021009252401
- EUID
- ROONRC.J2021009252401
- Înmatriculată
- 5 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).
Activitate
În bilanțul pe 2024, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4933 — Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.
- 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
- 4931 Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic
- 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
- 4931 Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic
- 4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 4942 Servicii de mutare
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
- 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi
- 5226 Alte activități anexe transporturilor
- 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă
- 5232 Activități de intermediere pentru transportul de pasageri
- 5320 Alte activități poștale și de curier
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.
- 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a (CAEN Rev.2)
Reprezentanți
- Administrator
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -3.909 | 983 | 225 | 16.474 | 15.776 | — |
| 2024 | 2.228 | -8.187 | 231 | 675 | 19.242 | 19.686 | — |
| 2023 | 3.874 | -8.123 | 6.068 | 8.375 | 25.566 | 27.873 | — |
| 2022 | 128.112 | 61.796 | 10.573 | 11.825 | 61.744 | 62.996 | — |
| 2021 | 53.047 | 34.681 | 1.002 | 51 | 36.632 | 35.681 | — |
Indicatori financiari
bilanț 2024 (vs 2023)- Pierderi consecutive 2023-2024
Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre GABRYSAR SMILE S.R.L.
Reprezentanții firmei sunt: CONSTANTIN GEORGIANA ISABELA (administrator), CONSTANTIN GEORGE (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 30.07.2026 | Stare de înregistrare (ANAF) | Înregistrată din 26.05.2021 | Transfer (sosire) din 05.06.2026 | ANAF |
| 30.07.2026 | Stare juridică | Înregistrată | Transfer (sosire) | ANAF |
| 30.07.2026 | Data stării juridice | 26.05.2021 | 05.06.2026 | ANAF |
| 30.07.2026 | Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice | Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice | ANAF |
| 30.07.2026 | Cod CAEN principal | 5320 | 4933 | ANAF |
| 30.07.2026 | Număr de înmatriculare | J40/9252/2021 | J2021009252401 | ANAF |