Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

PROCON VISION S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 14.10.2026 (ANAF)

PROCON VISION S.R.L. (CUI 44347002) este înmatriculată din 2021 cu număr ORC J2021002565120 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (cod CAEN 7112). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 21.000 RON și un profit net de 9.076 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 10,6% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
44347002
Nr. ORC
J2021002565120
EUID
ROONRC.J2021002565120
Înmatriculată
5 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Agricultorilor 1, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
21.000 RON
2025▼ 10,6%
Rezultat net
9.076 RON
2025▲ 99,5%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Secțiunea N · Diviziunea 71 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (7) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 7 diviziuni
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
  • 2361 Fabricarea produselor din beton pentru construcții
Diviziunea 18 · Tipărire și reproducerea pe suporți a înregistrărilor (1)
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
Diviziunea 23 · Fabricarea altor produse din minerale nemetalice (1)
  • 2361 Fabricarea produselor din beton pentru construcții
Diviziunea 25 · Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații (1)
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (1)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (1)
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 21.000 9.076 649 4.340 30.534 34.225 —
2024 23.500 4.549 0 — 40.706 40.706 —
2023 20.000 11.111 1.295 — 37.452 36.157 —
2022 25.000 20.305 611 — 40.331 39.720 —
2021 24.305 18.415 6.603 — 26.018 19.415 0

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
1,86% (2024: 0%)
Datorii / Total active (total active: 34.874 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 34.874 RON)
Autonomie financiară
98,14% (2024: 100%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 34.874 RON)
Rentabilitate active (ROA)
26,03% (2024: 11,18%)
Profit net / Total active (total active: 34.874 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
26,52% (2024: 11,18%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
43,22% (2024: 19,36%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre PROCON VISION S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: BALINT SVELLA ATTILA (administrator), MOIȘAN SERGIU-NICOLAE (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025