Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

THERME PROJECT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 21.10.2026 (ANAF)

THERME PROJECT S.R.L. (CUI 44385618) este înmatriculată din 2021 cu număr ORC J23/3447/2021 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (cod CAEN 6820). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 576.058 RON, o pierdere netă de 158.102 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 17,4% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
44385618
Nr. ORC
J23/3447/2021
EUID
ROONRC.J23/3447/2021
Înmatriculată
5 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Traian Vuia 214, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
576.058 RON
2025▼ 17,4%
Rezultat net
-158.102 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Secțiunea M · Diviziunea 68 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (27) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 8 diviziuni
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (2)
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (11)
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (5)
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4669 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
  • 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (2)
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (2)
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
  • 7731 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (2)
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
  • 8129 Alte activități de curățenie
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8211 Activități combinate de secretariat

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 576.058 -158.102 8.105.487 7.433.408 163.084 -505.636 1
2024 697.067 637 8.303.466 7.695.534 256.968 -348.267 1
2023 501.603 -104.159 8.389.224 7.978.882 10.051 -348.904 1
2022 312.088 -89.407 7.744.771 7.405.495 94.531 -244.745 2
2021 53.050 -155.538 7.274.486 7.037.525 81.623 -155.338 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
106,7% (2024: 104,41%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
0,94 (2024: 0,96)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
-6,66% (2024: -4,38%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-2,08% (2024: 0,01%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-27,45% (2024: 0,09%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre THERME PROJECT S.R.L.

Reprezentantul firmei este: BUZDUGAN GHEORGHE (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
21.10.2026 Organ fiscal Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj ANAF
23.09.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 04.06.2021 Transfer (sosire) din 13.08.2026 ANAF
23.09.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
23.09.2026 Data stării juridice 04.06.2021 13.08.2026 ANAF
23.09.2026 Număr de înmatriculare J23/3447/2021 J2021003447232 ANAF