Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

LINNIFY VENTURES S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 15.10.2026 (ANAF)

LINNIFY VENTURES S.R.L. (CUI 44540657) este înmatriculată din 2021 cu număr ORC J12/3145/2021 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Activități de editare a altor produse software (cod CAEN 5829). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 19.897 RON, un profit net de 365 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 50,0% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
44540657
Nr. ORC
J12/3145/2021
EUID
ROONRC.J12/3145/2021
Înmatriculată
5 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Bună Ziua 41B, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
19.897 RON
2024▼ 50,0%
Rezultat net
365 RON
2024▼ 87,3%
Angajați
1
2024– 0,0%

Activitate

CAEN principal
5829 Activități de editare a altor produse software
Secțiunea J · Diviziunea 58 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024 divergent
6420 Activități ale holdingurilor

În bilanțul pe 2024, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (5829 — Activități de editare a altor produse software). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (7) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (4)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (2)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6312 Activități ale portalurilor web
Diviziunea 64 · Intermedieri financiare, cu excepția activităților de asigurări și ale fondurilor de pensii (1)
  • 6420 Activități ale holdingurilor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2022–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -1.550 62.173 42.412 20.101 340 —
2024 19.897 365 101.349 42.412 60.828 1.891 1
2023 39.797 2.868 81.967 42.412 41.081 1.526 1
2022 — -1.542 28.250 25.372 1.536 -1.342 1

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
98,17% (2023: 98,17%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,02 (2023: 1,02)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
1,83% (2023: 1,83%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
0,35% (2023: 3,44%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
19,3% (2023: 187,94%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
1,83% (2023: 7,21%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre LINNIFY VENTURES S.R.L.

Reprezentantul firmei este: BRETOIU RĂZVAN CORNELIU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024