Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

NPL MANAGEMENT RO S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 30.10.2026 (ANAF)

NPL MANAGEMENT RO S.R.L. (CUI 44559730) este înmatriculată din 2021 cu număr ORC J2021011783403 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Activități ale agențiilor de colectare și ale birourilor (oficiilor) de raportare a creditului (cod CAEN 8291). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.500 RON și un profit net de 875 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 150,0% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
44559730
Nr. ORC
J2021011783403
EUID
ROONRC.J2021011783403
Înmatriculată
5 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Gazelei 34, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
2.500 RON
2025▲ 150,0%
Rezultat net
875 RON
2025▲ 4,2%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
8291 Activități ale agențiilor de colectare și ale birourilor (oficiilor) de raportare a creditului
Secțiunea O · Diviziunea 82 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
8291 Activități ale agențiilor de colectare și ale birourilor (oficiilor) de raportare a creditului

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (11) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 8 diviziuni
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
  • 4519 Comerț cu alte autovehicule
Diviziunea 45 · Comerț cu ridicata și cu amănuntul, întreținerea și repararea autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
  • 4519 Comerț cu alte autovehicule
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (1)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (3)
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (1)
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2024–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 2.500 875 3.098 — 5.813 2.715 —
2024 1.000 840 1.660 — 3.500 1.840 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
53,29% (2024: 47,43%)
Datorii / Total active (total active: 5.813 RON)
Solvabilitate generală
1,88 (2024: 2,11)
Total active / Datorii (total active: 5.813 RON)
Autonomie financiară
46,71% (2024: 52,57%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 5.813 RON)
Rentabilitate active (ROA)
15,05% (2024: 24%)
Profit net / Total active (total active: 5.813 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
32,23% (2024: 45,65%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
35% (2024: 84%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre NPL MANAGEMENT RO S.R.L.

Reprezentantul firmei este: POPESCU SEBASTIAN FLORIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025