SPATII 400 PLUS S.R.L.
SPATII 400 PLUS S.R.L. (CUI 44608574) este înmatriculată din 2021 cu număr ORC J2021002399226 și are sediul în județul Iași. Activitatea principală: Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare (cod CAEN 6831). În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 72.079 RON și un profit net de 44.565 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 46,0% față de 2022.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 44608574
- Nr. ORC
- J2021002399226
- EUID
- ROONRC.J2021002399226
- Înmatriculată
- 5 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).
Activitate
Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -67 | 1.121 | — | 1.339 | 218 | — |
| 2024 | — | -4.519 | 1.121 | 67 | 1.340 | 286 | — |
| 2023 | 72.079 | 44.565 | 2.985 | 2.755 | 44.765 | 44.805 | — |
| 2022 | 133.369 | 92.617 | 9.567 | 5.037 | 97.387 | 92.857 | — |
| 2021 | 16.798 | 12.443 | 900 | — | 13.543 | 12.643 | — |
Indicatori financiari
bilanț 2023 (vs 2022)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre SPATII 400 PLUS S.R.L.
Reprezentantul firmei este: LEAH ANDREI CRISTIAN (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Inactivă fiscal | Da | Nu | ANAF |
| 11.10.2026 | Data reactivării | — | 23.09.2026 | ANAF |
| 13.09.2026 | Stare de înregistrare (ANAF) | Suspendată din 01.05.2024 | Reluare a activității din 15.08.2026 | ANAF |
| 13.09.2026 | Stare juridică | Suspendată | Reluare a activității | ANAF |
| 13.09.2026 | Data stării juridice | 01.05.2024 | 15.08.2026 | ANAF |