Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

LEVEL QUALITY CONSTRUCTION S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 23.10.2026 (ANAF)

LEVEL QUALITY CONSTRUCTION S.R.L. (CUI 44652375) este înmatriculată din 2021 cu număr ORC J2021004596238 și are sediul în Voluntari, județul Ilfov. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4100). În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 54.983 RON, un profit net de 13.757 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 54,8% față de 2022.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
44652375
Nr. ORC
J2021004596238
EUID
ROONRC.J2021004596238
Înmatriculată
5 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Bârsei 2, Orş. Voluntari Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
54.983 RON
2023▲ 54,8%
Rezultat net
13.757 RON
2023
Angajați
1
2023– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2023
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4100 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (20) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 4 diviziuni
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (7)
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
  • 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
  • 4291 Construcții hidrotehnice
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (11)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (1)
  • 8129 Alte activități de curățenie

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -54 1.624 — 1.914 290 —
2024 — -5.154 16.863 — 17.207 344 —
2023 54.983 13.757 18.399 — 23.897 5.498 1
2022 35.517 -13.400 17.017 1.953 6.805 -8.259 1
2021 41.378 4.941 11.678 5.047 11.679 5.141 1

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2022)
Grad de îndatorare
76,99% (2022: 194,3%)
Datorii / Total active (total active: 23.897 RON)
Solvabilitate generală
1,3 (2022: 0,51)
Total active / Datorii (total active: 23.897 RON)
Autonomie financiară
23,01% (2022: -94,3%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 23.897 RON)
Rentabilitate active (ROA)
57,57% (2022: -153%)
Profit net / Total active (total active: 23.897 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
250,22%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
25,02% (2022: -37,73%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre LEVEL QUALITY CONSTRUCTION S.R.L.

Reprezentantul firmei este: ALBOHADI MOHAMMED AZEEZ KHALAF (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023
Data Câmp Înainte După Sursă
29.08.2026 Inactivă fiscal Da Nu ANAF
29.08.2026 Data reactivării — 11.05.2026 ANAF
29.08.2026 Cod CAEN principal 4120 4100 ANAF