Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SSM HR SERVICES S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 11.10.2026 (ANAF)

SSM HR SERVICES S.R.L. (CUI 44723115) este înmatriculată din 2021 cu număr ORC J2021000844397 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă (cod CAEN 7810). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 387.537 RON, un profit net de 301.222 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 31,1% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
44723115
Nr. ORC
J2021000844397
EUID
ROONRC.J2021000844397
Înmatriculată
5 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Mărăşeşti 111, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
387.537 RON
2025▲ 31,1%
Rezultat net
301.222 RON
2025▲ 57,7%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
7810 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă
Secțiunea O · Diviziunea 78 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
7810 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (17) · 10 diviziuni
  • 5224 Manipulări
  • 5320 Alte activități poștale și de curier
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (1)
  • 5224 Manipulări
Diviziunea 53 · Activități de poștă și de curier (2)
  • 5320 Alte activități poștale și de curier
  • 5330 Servicii de intermediere pentru activități poștale și de curier
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (1)
  • 7120 Activități de testări și analize tehnice
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (2)
  • 7491 Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 78 · Activități de servicii privind forța de muncă (1)
  • 7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (3)
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
  • 8122 Activități specializate de curățenie
  • 8123 Alte activități de curățenie
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (3)
  • 8210 Activități de secretariat și servicii suport
  • 8240 Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Diviziunea 85 · Învățământ (2)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
  • 8561 Activități de intermediere pentru cursuri și tutori (îndrumători, profesori)
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9691 Activități de servicii personale la domiciliu

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 387.537 301.222 16.640 — 532.240 515.600 1
2024 295.707 190.962 17.339 — 257.559 240.220 1
2023 299.060 199.018 14.024 — 213.282 199.258 1
2022 155.893 77.024 16.509 — 93.773 77.264 1
2021 12.649 10.034 1.345 87 11.492 10.234 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
3,13% (2024: 6,73%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
31,99 (2024: 14,85)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
96,87% (2024: 93,27%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
56,6% (2024: 74,14%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
58,42% (2024: 79,49%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
77,73% (2024: 64,58%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SSM HR SERVICES S.R.L.

Reprezentantul firmei este: POPA IONUȚ (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
11.10.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 11.08.2021 Transfer (sosire) din 17.08.2026 ANAF
11.10.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
11.10.2026 Data stării juridice 11.08.2021 17.08.2026 ANAF
11.10.2026 Organ fiscal Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice ANAF