Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

PAVILION PUB & LOUNGE S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 30.10.2026 (ANAF)

PAVILION PUB & LOUNGE S.R.L. (CUI 44727427) este înmatriculată din 2021 cu număr ORC J2021001562328 și are sediul în Talmacel, județul Sibiu. Activitatea principală: Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (cod CAEN 5621). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 19.148 RON și un profit net de 1.833 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 63,2% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
44727427
Nr. ORC
J2021001562328
EUID
ROONRC.J2021001562328
Înmatriculată
5 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Sat Tălmăcel Orş. Tălmaciu Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
19.148 RON
2025▼ 63,2%
Rezultat net
1.833 RON
2025▼ 84,8%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (5) · 3 diviziuni
  • 4632 Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4632 Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște
Diviziunea 55 · Hoteluri și alte facilități de cazare (1)
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (3)
  • 5611 Restaurante
  • 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 19.148 1.833 9.586 122 51.359 41.895 —
2024 52.085 12.030 10.988 122 47.565 40.062 —
2023 52.840 15.692 18.057 122 41.903 28.031 —
2022 67.171 15.673 20.104 122 28.259 12.340 —
2021 14.328 -3.533 24.208 122 11.626 -3.333 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
18,62% (2024: 23,04%)
Datorii / Total active (total active: 51.481 RON)
Solvabilitate generală
5,37 (2024: 4,34)
Total active / Datorii (total active: 51.481 RON)
Autonomie financiară
81,38% (2024: 84,01%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 51.481 RON)
Rentabilitate active (ROA)
3,56% (2024: 25,23%)
Profit net / Total active (total active: 51.481 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
4,38% (2024: 30,03%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
9,57% (2024: 23,1%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre PAVILION PUB & LOUNGE S.R.L.

Reprezentantul firmei este: MARTIN PETRU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025