Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

YNC SAFETY S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 14.10.2026 (ANAF)

YNC SAFETY S.R.L. (CUI 44741189) este înmatriculată din 2021 cu număr ORC J2021002716229 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Activități de consultanță în afaceri și management (cod CAEN 7020). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 138.978 RON, un profit net de 3.066 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 9,8% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
44741189
Nr. ORC
J2021002716229
EUID
ROONRC.J2021002716229
Înmatriculată
5 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Henri Coandă 21, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
138.978 RON
2025▲ 9,8%
Rezultat net
3.066 RON
2025▼ 72,0%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Secțiunea N · Diviziunea 70 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (7020 — Activități de consultanță în afaceri și management). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (13) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 8 diviziuni
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4676 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (3)
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4676 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (1)
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (3)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (2)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6312 Activități ale portalurilor web
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (1)
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 138.978 3.066 27.805 — 33.559 5.768 1
2024 126.570 10.933 26.500 23.959 29.280 2.701 1
2023 141.792 -11.939 27.126 119.792 18.974 -8.232 2
2022 17.605 10.661 64.005 131.250 214.891 3.707 2
2021 — -7.154 12.397 288 386.256 -6.954 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
82,85% (2024: 49,78%)
Datorii / Total active (total active: 33.559 RON)
Solvabilitate generală
1,21 (2024: 2,01)
Total active / Datorii (total active: 33.559 RON)
Autonomie financiară
17,19% (2024: 5,07%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 33.559 RON)
Rentabilitate active (ROA)
9,14% (2024: 20,54%)
Profit net / Total active (total active: 33.559 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
53,16% (2024: 404,78%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
2,21% (2024: 8,64%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre YNC SAFETY S.R.L.

Reprezentantul firmei este: IVĂŞCHESCU NICOLETA LUMINIŢA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
10.08.2026 Cod CAEN principal 7022 7020 ANAF
10.08.2026 Număr de înmatriculare J22/2716/2021 J2021002716229 ANAF