Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SCDR SABLARE CONSTRUCŢII DEMOLĂRI RENOVĂRI S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 30.10.2026 (ANAF)

SCDR SABLARE CONSTRUCŢII DEMOLĂRI RENOVĂRI S.R.L. (CUI 44778129) este înmatriculată din 2021 cu număr ORC J4/1461/2021 și are sediul în Bacau, județul Bacău. Activitatea principală: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4120, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 7.780 RON, o pierdere netă de 38.422 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 39,1% față de 2022.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
44778129
Nr. ORC
J4/1461/2021
EUID
ROONRC.J4/1461/2021
Înmatriculată
5 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Gheorghe Asachi 4, Mun. Bacău Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
7.780 RON
2025▼ 39,1% față de 2022
Rezultat net
-38.422 RON
2025
Angajați
1
2025

Activitate

CAEN principal
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2025
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (13) · CAEN Rev.2 · 2 diviziuni
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (1)
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (12)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 7.780 -38.422 42.914 — 10.584 -32.330 1
2024 — 0 350 — 6.442 6.092 —
2023 — -428 350 — 6.442 6.092 —
2022 12.769 587 350 — 6.870 6.520 —
2021 5.910 5.733 177 — 6.110 5.933 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2022)
Grad de îndatorare
405,46% (2022: 5,09%)
Datorii / Total active (total active: 10.584 RON)
Solvabilitate generală
0,25
Total active / Datorii (total active: 10.584 RON)
Autonomie financiară
-305,46% (2022: 94,91%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 10.584 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-363,02% (2022: 8,54%)
Profit net / Total active (total active: 10.584 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
— (2022: 9%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-493,86% (2022: 4,6%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SCDR SABLARE CONSTRUCŢII DEMOLĂRI RENOVĂRI S.R.L.

Reprezentantul firmei este: SOLOMON CĂTĂLIN-GELU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025