Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

BURICEA TOP CONSTRUCT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 18.10.2026 (ANAF)

BURICEA TOP CONSTRUCT S.R.L. (CUI 44783290) este înmatriculată din 2021 cu număr ORC J2021014529404 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Lucrări de tâmplărie și dulgherie (cod CAEN 4332). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 70.115 RON și un profit net de 59.807 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 53,8% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
44783290
Nr. ORC
J2021014529404
EUID
ROONRC.J2021014529404
Înmatriculată
5 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Aleea Somesul Mic 1, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
70.115 RON
2025▼ 53,8% față de 2023
Rezultat net
59.807 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (12) · 4 diviziuni
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (4)
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (6)
  • 4931 Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic
  • 4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
  • 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
  • 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a.
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 4942 Servicii de mutare

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4339 Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
  • 5229 Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.2)
  • 6110 Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu (CAEN Rev.2)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
  • 6312 Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
  • 9609 Alte activități de servicii n.c.a. (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Surse: MFinanțe (2021, 2024–2025) și ANAF (2022–2023). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 70.115 59.807 49.521 5.052 56.935 12.466 —
2024 — -2.168 51.061 — 3.721 -47.340 —
2023 151.723 -32.412 48.889 0 3.717 -45.172 1
2022 104.119 -12.710 36.286 0 23.526 -12.760 1
2021 — -250 1.000 122 828 -50 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2023)
Grad de îndatorare
79,89% (2023: 1.315,28%)
Datorii / Total active (total active: 61.987 RON)
Solvabilitate generală
1,25 (2023: 0,08)
Total active / Datorii (total active: 61.987 RON)
Autonomie financiară
20,11% (2023: -1.215,28%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 61.987 RON)
Rentabilitate active (ROA)
96,48% (2023: -871,99%)
Profit net / Total active (total active: 61.987 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
479,76%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
85,3% (2023: -21,36%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre BURICEA TOP CONSTRUCT S.R.L.

Reprezentantul firmei este: BURICEA DANIEL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
14.08.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Transfer (sosire) din 28.06.2024 Transfer (sosire) din 12.06.2026 ANAF
14.08.2026 Data stării juridice 28.06.2024 12.06.2026 ANAF
14.08.2026 Organ fiscal Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice ANAF
14.08.2026 Număr de înmatriculare J40/14529/2021 J2021014529404 ANAF