Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

RR CARE & CHANGE CONSULTING S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 19.10.2026 (ANAF)

RR CARE & CHANGE CONSULTING S.R.L. (CUI 44810157) este înmatriculată din 2021 cu număr ORC J2021014829407 și are sediul în Sectorul 6, București. Activitatea principală: Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări (cod CAEN 6622). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 20.245 RON și un profit net de 8.851 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 13,8% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
44810157
Nr. ORC
J2021014829407
EUID
ROONRC.J2021014829407
Înmatriculată
5 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Spl. Independenţei 202B, Sector 6 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
20.245 RON
2025▲ 13,8%
Rezultat net
8.851 RON
2025▼ 9,7%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
6622 Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări
Secțiunea L · Diviziunea 66 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
6622 Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (9) · 6 diviziuni
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Diviziunea 66 · Activități auxiliare pentru intermedieri financiare, activități de asigurare și fonduri de pensii (1)
  • 6619 Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (2)
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
  • 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 20.245 8.851 11.873 — 20.917 9.044 —
2024 17.783 9.801 1.043 — 14.235 13.192 —
2023 4.821 1.107 4 767 2.628 3.391 —
2022 3.355 -3.094 5 1.917 372 2.284 —
2021 8.314 5.178 2.075 — 7.453 5.378 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
56,76% (2024: 7,33%)
Datorii / Total active (total active: 20.917 RON)
Solvabilitate generală
1,76 (2024: 13,65)
Total active / Datorii (total active: 20.917 RON)
Autonomie financiară
43,24% (2024: 92,67%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 20.917 RON)
Rentabilitate active (ROA)
42,31% (2024: 68,85%)
Profit net / Total active (total active: 20.917 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
97,87% (2024: 74,3%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
43,72% (2024: 55,11%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre RR CARE & CHANGE CONSULTING S.R.L.

Reprezentantul firmei este: ROŞU-BURTEA RAMONA FLORENTINA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
21.09.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Transfer (sosire) din 19.08.2022 Transfer (sosire) din 25.08.2026 ANAF
21.09.2026 Data stării juridice 19.08.2022 25.08.2026 ANAF
21.09.2026 Organ fiscal Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice ANAF
21.09.2026 Număr de înmatriculare J40/14829/2021 J2021014829407 ANAF