Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

INNHOUSE.RO S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 27.10.2026 (ANAF)

INNHOUSE.RO S.R.L. (CUI 44837632) este înmatriculată din 2021 cu număr ORC J2021002939226 și are sediul în județul Iași. Activitatea principală: Alte activități de design specializat (cod CAEN 7414). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 37.057 RON și un profit net de 16.507 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 15,4% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
44837632
Nr. ORC
J2021002939226
EUID
ROONRC.J2021002939226
Înmatriculată
5 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Şos. Nicolina 164T, Mun. Iaşi Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
37.057 RON
2025▼ 15,4%
Rezultat net
16.507 RON
2025▲ 84,3%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
7414 Alte activități de design specializat
Secțiunea N · Diviziunea 74 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
7410 Activități de design specializat

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (7414 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (5) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 4 diviziuni
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7410 Activități de design specializat
Diviziunea 90 · Activități de creație și interpretare artistică (1)
  • 9003 Activități de creație artistică

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 37.057 16.507 807 — 17.670 16.863 —
2024 43.804 8.955 2.297 — 47.586 45.289 —
2023 46.667 19.723 2.784 — 39.118 36.334 —
2022 17.771 4.890 168 — 16.779 16.611 —
2021 15.440 11.521 453 — 12.174 11.721 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
4,57% (2024: 4,83%)
Datorii / Total active (total active: 17.670 RON)
Solvabilitate generală
— (2024: 20,72)
Total active / Datorii (total active: 17.670 RON)
Autonomie financiară
95,43% (2024: 95,17%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 17.670 RON)
Rentabilitate active (ROA)
93,42% (2024: 18,82%)
Profit net / Total active (total active: 17.670 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
97,89% (2024: 19,77%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
44,54% (2024: 20,44%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre INNHOUSE.RO S.R.L.

Reprezentantul firmei este: PASCIUC SERGIU-FLORIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025