Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

JUST LOVE ACCOUNTING S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 20.10.2026 (ANAF)

JUST LOVE ACCOUNTING S.R.L. (CUI 44965305) este înmatriculată din 2021 cu număr ORC J2021016650401 și are sediul în Sectorul 6, București. Activitatea principală: Activități de consultanță în afaceri și management (cod CAEN 7020). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 272.451 RON, un profit net de 143.730 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 7,6% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
44965305
Nr. ORC
J2021016650401
EUID
ROONRC.J2021016650401
Înmatriculată
5 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Estacadei 10, Sector 6 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
272.451 RON
2025▼ 7,6%
Rezultat net
143.730 RON
2025▼ 18,9%
Angajați
1
2025▼ 50,0%

Activitate

CAEN principal
7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Secțiunea N · Diviziunea 70 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (7020 — Activități de consultanță în afaceri și management). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (1)
  • 8210 Activități de secretariat și servicii suport
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8210 Activități de secretariat și servicii suport

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală (CAEN Rev.2)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.2)
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
  • 6312 Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
  • 7312 Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.2)
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.2)
  • 7420 Activități fotografice (CAEN Rev.2)
  • 8211 Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
  • 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
  • 8552 Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) (CAEN Rev.2)
  • 9321 Bâlciuri și parcuri de distracții (CAEN Rev.2)
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 272.451 143.730 26.392 13.737 156.625 143.970 1
2024 294.818 177.139 7.447 1.487 183.339 177.379 2
2023 296.169 170.193 4.448 2.537 172.344 170.433 2
2022 298.323 204.853 6.706 — 222.316 215.610 2
2021 50.052 42.136 2.235 — 44.571 42.336 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
15,49% (2024: 4,03%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
6,46 (2024: 24,82)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
84,51% (2024: 95,97%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
84,37% (2024: 95,84%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,83% (2024: 99,86%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
52,75% (2024: 60,08%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre JUST LOVE ACCOUNTING S.R.L.

Reprezentantul firmei este: ANTON DANIELA IOANA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
16.08.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 27.09.2021 Transfer (sosire) din 09.07.2026 ANAF
16.08.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
16.08.2026 Data stării juridice 27.09.2021 09.07.2026 ANAF
16.08.2026 Organ fiscal Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice ANAF
16.08.2026 Cod CAEN principal 8219 7020 ANAF
16.08.2026 Număr de înmatriculare J40/16650/2021 J2021016650401 ANAF