Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

STALLION MANAGEMENT CONSTRUCT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 14.10.2026 (ANAF)

STALLION MANAGEMENT CONSTRUCT S.R.L. (CUI 44991967) este înmatriculată din 2021 cu număr ORC J2021016964409 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4100). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1,6 milioane RON, o pierdere netă de 399.677 RON și un număr mediu de 6 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 55,7% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
44991967
Nr. ORC
J2021016964409
EUID
ROONRC.J2021016964409
Înmatriculată
5 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Lectorului 7, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
1.587.672 RON
2025▲ 55,7%
Rezultat net
-399.677 RON
2025
Angajați
6
2025▼ 40,0%

Activitate

CAEN principal
4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (16) · 6 diviziuni
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (4)
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri
  • 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (5)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (4)
  • 7411 Activități de design industrial și vestimentar
  • 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală
  • 7413 Activități de design de interior
  • 7414 Alte activități de design specializat
Diviziunea 80 · Activități de investigații și protecție (1)
  • 8009 Alte activități de protecție n.c.a.
Diviziunea 91 · Activități ale bibliotecilor, arhivelor, muzeelor și alte activități culturale (1)
  • 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 1.587.672 -399.677 365.843 4.000 362.907 1.064 6
2024 1.019.477 133.698 1.109.988 58.488 1.465.189 414.707 10
2023 1.275.065 229.207 191.273 4.033 589.808 402.568 5
2022 383.200 280.771 23.241 — 323.295 300.054 1
2021 49.098 33.338 2.066 — 35.604 33.538 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
99,71% (2024: 72,85%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1 (2024: 1,37)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
0,29% (2024: 27,22%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-108,93% (2024: 8,77%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-37.563,63% (2024: 32,24%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-25,17% (2024: 13,11%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre STALLION MANAGEMENT CONSTRUCT S.R.L.

Reprezentantul firmei este: LECA ROBERT-IONEL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
10.08.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 30.09.2021 Transfer (sosire) din 09.07.2026 ANAF
10.08.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
10.08.2026 Data stării juridice 30.09.2021 09.07.2026 ANAF
10.08.2026 Organ fiscal Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice ANAF