Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MAST BEAUTY S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 27.10.2026 (ANAF)

MAST BEAUTY S.R.L. (CUI 44996751) este înmatriculată din 2021 cu număr ORC J2021004701124 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Activități de tratament și înfrumusețare (cod CAEN 9622). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 84.060 RON, un profit net de 3.924 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 113,3% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
44996751
Nr. ORC
J2021004701124
EUID
ROONRC.J2021004701124
Înmatriculată
5 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Romul Ladea 55, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
84.060 RON
2025▲ 113,3%
Rezultat net
3.924 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
9622 Activități de tratament și înfrumusețare
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9622 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (7) · 4 diviziuni
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (1)
  • 9313 Activități ale centrelor de fitness
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (4)
  • 9610 Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană
  • 9621 Activități de coafură și frizerie
  • 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur
  • 9699 Alte servicii personale n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 84.060 3.924 88.460 318 22.772 -65.180 1
2024 39.410 -13.363 89.010 318 19.588 -69.104 1
2023 — -51.484 84.595 1.101 27.754 -55.740 —
2022 37.400 3.354 28.310 2.041 22.013 -4.256 1
2021 3.610 -7.810 14.064 2.981 3.473 -7.610 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
383,11% (2024: 447,15%)
Datorii / Total active (total active: 23.090 RON)
Solvabilitate generală
0,26 (2024: 0,22)
Total active / Datorii (total active: 23.090 RON)
Autonomie financiară
-282,29% (2024: -347,15%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 23.090 RON)
Rentabilitate active (ROA)
16,99% (2024: -67,13%)
Profit net / Total active (total active: 23.090 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
4,67% (2024: -33,91%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MAST BEAUTY S.R.L.

Reprezentantul firmei este: MĂRCUȚ ALEXANDRA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025