Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ILSE SOLUTIONS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 24.10.2026 (ANAF)

ILSE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 45022114) este înmatriculată din 2021 cu număr ORC J2021001553159 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (cod CAEN 8230). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.483 RON și o pierdere netă de 4.824 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 89,8% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
45022114
Nr. ORC
J2021001553159
EUID
ROONRC.J2021001553159
Înmatriculată
5 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Regina Maria 23, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
2.483 RON
2025▼ 89,8% față de 2023
Rezultat net
-4.824 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Secțiunea O · Diviziunea 82 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
3832 Activități ale gropilor de gunoi sau a depozitelor permanente de deșeuri

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (8230 — Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (4) · 4 diviziuni
  • 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
  • 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (1)
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
  • 5530 Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere (CAEN Rev.2)
  • 5590 Alte servicii de cazare (CAEN Rev.2)
  • 5610 Restaurante (CAEN Rev.2)
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.2)
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 2.483 -4.824 101.260 29.850 738 -70.672 —
2024 — -7.473 101.059 31.623 3.588 -65.848 —
2023 24.320 2.775 100.609 33.396 8.839 -58.374 —
2022 1.523 -57.049 100.210 35.169 3.891 -61.150 —
2021 — -4.301 5.532 727 704 -4.101 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2023)
Grad de îndatorare
331,04% (2023: 238,21%)
Datorii / Total active (total active: 30.588 RON)
Solvabilitate generală
0,3 (2023: 0,42)
Total active / Datorii (total active: 30.588 RON)
Autonomie financiară
-231,04% (2023: -138,21%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 30.588 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-15,77% (2023: 6,57%)
Profit net / Total active (total active: 30.588 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-194,28% (2023: 11,41%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ILSE SOLUTIONS S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: VIDINEAC EUGEN CONSTANTIN (administrator), STANCU AURELIAN-CĂLIN (administrator), STANCU ION-DĂNUŢ (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
26.09.2026 Organ fiscal Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice ANAF
30.08.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 07.10.2021 Transfer (sosire) din 13.08.2026 ANAF
30.08.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
30.08.2026 Data stării juridice 07.10.2021 13.08.2026 ANAF
30.08.2026 Cod CAEN principal 3832 8230 ANAF
30.08.2026 Număr de înmatriculare J15/1553/2021 J2021001553159 ANAF