Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

IDESER CONSTRUCTII S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 21.10.2026 (ANAF)

IDESER CONSTRUCTII S.R.L. (CUI 45035327) este înmatriculată din 2021 cu număr ORC J2021017334401 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (cod CAEN 7112). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 181.897 RON și un profit net de 104.476 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 61,8% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
45035327
Nr. ORC
J2021017334401
EUID
ROONRC.J2021017334401
Înmatriculată
5 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Bld. Aviatorilor 63, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
181.897 RON
2025▼ 61,8%
Rezultat net
104.476 RON
2025▼ 66,2%
Angajați
0
2025

Activitate

CAEN principal
7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Secțiunea N · Diviziunea 71 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (4) · 4 diviziuni
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 181.897 104.476 91.964 389.809 424.528 722.373 0
2024 476.706 308.873 95.287 389.809 323.375 617.897 0
2023 329.660 183.380 208.669 199.926 457.305 448.562 —
2022 316.632 272.123 652.631 199.926 717.887 265.182 —
2021 0 -7.141 499.999 0 493.058 -6.941 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
11,29% (2024: 13,36%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
8,85 (2024: 7,48)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
88,71% (2024: 86,64%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
12,83% (2024: 43,31%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
14,46% (2024: 49,99%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
57,44% (2024: 64,79%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre IDESER CONSTRUCTII S.R.L.

Reprezentantul firmei este: AGUERRI DEL RIO PABLO DOMINGO (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025