Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

IBENIX COMPANY S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 22.10.2026 (ANAF)

IBENIX COMPANY S.R.L. (CUI 45130558) este înmatriculată din 2021 cu număr ORC J2021002721168 și are sediul în Craiova, județul Dolj. Activitatea principală: Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare (cod CAEN 6831). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 221.606 RON, un profit net de 128 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 10,8% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
45130558
Nr. ORC
J2021002721168
EUID
ROONRC.J2021002721168
Înmatriculată
5 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Livezi 2, Mun. Craiova Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
221.606 RON
2025▲ 10,8%
Rezultat net
128 RON
2025▼ 99,0%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
Secțiunea M · Diviziunea 68 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (25) · 8 diviziuni
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (13)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
  • 4391 Activități de zidărie
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 59 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune; înregistrări audio și activități de editare muzicală (1)
  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
Diviziunea 60 · Activități de difuzare și transmitere de programe (1)
  • 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (4)
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (3)
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
  • 8122 Activități specializate de curățenie
  • 8123 Alte activități de curățenie
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
  • 8129 Alte activități de curățenie (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 221.606 128 71.946 33.014 39.150 218 1
2024 200.025 12.733 56.218 40.620 53.199 37.601 1
2023 125.433 1.862 55.568 36.997 43.439 24.868 1
2022 99.276 28.318 25.184 122 48.068 23.006 1
2021 — -5.362 5.459 122 25 -5.312 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
99,7% (2024: 59,92%)
Datorii / Total active (total active: 72.164 RON)
Solvabilitate generală
1 (2024: 1,67)
Total active / Datorii (total active: 72.164 RON)
Autonomie financiară
0,3% (2024: 40,08%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 72.164 RON)
Rentabilitate active (ROA)
0,18% (2024: 13,57%)
Profit net / Total active (total active: 72.164 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
— (2024: 33,86%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
0,06% (2024: 6,37%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre IBENIX COMPANY S.R.L.

Reprezentantul firmei este: SMĂRĂNDACHE LUCIAN BENIAMIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025