Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

PRO TECH SECURITY & IT SUPPORT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 30.10.2026 (ANAF)

PRO TECH SECURITY & IT SUPPORT S.R.L. (CUI 45151968) este înmatriculată din 2021 cu număr ORC J2021018844408 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (cod CAEN 6220). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1,4 milioane RON, un profit net de 314.281 RON și un număr mediu de 5 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 9,3% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
45151968
Nr. ORC
J2021018844408
EUID
ROONRC.J2021018844408
Înmatriculată
5 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Str. CAMPIA LIBERTATII 27, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
1.402.082 RON
2025▲ 9,3%
Rezultat net
314.281 RON
2025▼ 17,8%
Angajați
5
2025▲ 400,0%

Activitate

CAEN principal
6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
Secțiunea K · Diviziunea 62 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
6202 Activități de consultanță în tehnologia informației

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (6220 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (15) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 8 diviziuni
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (1)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului
  • 4652 Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4741 Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate
  • 4742 Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate
  • 4743 Comerț cu amănuntul al echipamentelor audio/video în magazine specializate
Diviziunea 58 · Activități de editare (1)
  • 5829 Activități de editare a altor produse software
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (3)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (2)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6312 Activități ale portalurilor web
Diviziunea 80 · Activități de investigații și protecție (1)
  • 8020 Activități de servicii privind sistemele de securizare
Diviziunea 95 · Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc (2)
  • 9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice
  • 9512 Repararea echipamentelor de comunicații

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 1.402.082 314.281 257.260 242.920 328.981 314.641 5
2024 1.283.284 382.175 251.412 286.147 347.800 382.535 1
2023 680.386 188.098 40.081 66.212 162.327 188.458 —
2022 122.330 17.878 5.983 -3 23.012 17.026 —
2021 0 -1.152 3.333 1.931 550 -852 0

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
44,98% (2024: 39,66%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
2,22 (2024: 2,52)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
55,02% (2024: 60,34%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
54,95% (2024: 60,29%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,89% (2024: 99,91%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
22,42% (2024: 29,78%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre PRO TECH SECURITY & IT SUPPORT S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: STOICESCU COSTIN-GEORGE (administrator), NEAGOE ANDREI-COSTIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
29.07.2026 Cod CAEN principal 6202 6220 ANAF
29.07.2026 Număr de înmatriculare J40/18844/2021 J2021018844408 ANAF