Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

NITY MED SOLUTIONS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 31.10.2026 (ANAF)

NITY MED SOLUTIONS S.R.L. (CUI 45179071) este înmatriculată din 2021 cu număr ORC J2021003195085 și are sediul în județul Brașov. Activitatea principală: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (cod CAEN 4933). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 120.628 RON și un profit net de 20.881 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 3,4% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
45179071
Nr. ORC
J2021003195085
EUID
ROONRC.J2021003195085
Înmatriculată
5 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Nicovalei 39C, Mun. Braşov Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
120.628 RON
2025▼ 3,4%
Rezultat net
20.881 RON
2025▼ 26,7%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Secțiunea H · Diviziunea 49 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a.

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4933 — Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (31) · 5 diviziuni
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (18)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
  • 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
  • 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
  • 4391 Activități de zidărie
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (5)
  • 4931 Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic
  • 4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
  • 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a.
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 4942 Servicii de mutare
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (6)
  • 5210 Depozitări
  • 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
  • 5224 Manipulări
  • 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi
  • 5226 Alte activități anexe transporturilor
  • 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă
Diviziunea 53 · Activități de poștă și de curier (1)
  • 5320 Alte activități poștale și de curier

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 120.628 20.881 -12.433 — 15.000 27.433 —
2024 124.883 28.489 -8.489 600 19.600 28.689 —
2023 101.990 10.557 412 1.800 17.571 18.959 —
2022 118.091 34.751 797 3.000 29.799 32.002 —
2021 — -2.949 3.500 122 429 -2.949 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
-82,89% (2024: -42,02%)
Datorii / Total active (total active: 15.000 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 15.000 RON)
Autonomie financiară
182,89% (2024: 142,02%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 15.000 RON)
Rentabilitate active (ROA)
139,21% (2024: 141,03%)
Profit net / Total active (total active: 15.000 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
76,12% (2024: 99,3%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
17,31% (2024: 22,81%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre NITY MED SOLUTIONS S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: NIȚOIU ADRIAN FLORIN (administrator), NIȚOIU ADRIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025