Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

LOVE FOR LACE UNDERWEAR S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 10.10.2026 (ANAF)

LOVE FOR LACE UNDERWEAR S.R.L. (CUI 45288249) este înmatriculată din 2021 cu număr ORC J2021002895294 și are sediul în Ploiești, județul Prahova. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (cod CAEN 4771). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 326.529 RON, o pierdere netă de 53.841 RON și un număr mediu de 3 salariați. Cifra de afaceri a scăzut cu 24,8% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
45288249
Nr. ORC
J2021002895294
EUID
ROONRC.J2021002895294
Înmatriculată
4 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Democraţiei 55A, Mun. Ploieşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
326.529 RON
2025▼ 24,8%
Rezultat net
-53.841 RON
2025
Angajați
3
2025▲ 50,0%

Activitate

CAEN principal
4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 7430 Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7430 Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 326.529 -53.841 210.902 — 198.221 -12.681 3
2024 434.300 40.549 64.887 — 106.047 41.160 2
2023 — -83 500 — 1.111 611 —
2022 — 0 500 — 1.194 694 —
2021 — -306 500 — 1.194 694 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
106,4% (2024: 61,19%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
0,94 (2024: 1,63)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
-6,4% (2024: 38,81%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-27,16% (2024: 38,24%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
— (2024: 98,52%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-16,49% (2024: 9,34%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre LOVE FOR LACE UNDERWEAR S.R.L.

Reprezentantul firmei este: POPUȘOI ALINA-MIHAELA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025