Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CRM LINES COMPANY S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 14.10.2026 (ANAF)

CRM LINES COMPANY S.R.L. (CUI 45326725) este înmatriculată din 2021 cu număr ORC J2021021470407 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic (cod CAEN 4931). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 537.060 RON, un profit net de 5.410 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri a scăzut cu 55,5% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
45326725
Nr. ORC
J2021021470407
EUID
ROONRC.J2021021470407
Înmatriculată
4 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Decebal 12, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
537.060 RON
2024▼ 55,5%
Rezultat net
5.410 RON
2024▼ 95,5%
Angajați
2
2024▼ 60,0%

Activitate

CAEN principal
4931 Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic
Secțiunea H · Diviziunea 49 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024 divergent
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

În bilanțul pe 2024, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4931 — Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (6) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 45 · Comerț cu ridicata și cu amănuntul, întreținerea și repararea autovehiculelor și motocicletelor (4)
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
  • 4519 Comerț cu alte autovehicule
  • 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule
  • 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Surse: MFinanțe (2021–2023, 2025) și ANAF (2024). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 1.677 — 7.327 5.650 —
2024 537.060 5.410 1.677 0 7.327 5.650 2
2023 1.206.347 119.817 38.362 5.420 152.999 120.057 5
2022 629.990 86.467 52.839 6.070 131.668 84.899 3
2021 — -1.768 1.600 — 32 -1.568 —

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
22,89% (2023: 24,22%)
Datorii / Total active (total active: 7.327 RON)
Solvabilitate generală
4,37 (2023: 4,13)
Total active / Datorii (total active: 7.327 RON)
Autonomie financiară
77,11% (2023: 75,78%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 7.327 RON)
Rentabilitate active (ROA)
73,84% (2023: 75,63%)
Profit net / Total active (total active: 7.327 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
95,75% (2023: 99,8%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
1,01% (2023: 9,93%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CRM LINES COMPANY S.R.L.

Reprezentantul firmei este: CEBANENCO RENAT (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024