Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

INNO OPPO CAPTURING S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 30.10.2026 (ANAF)

INNO OPPO CAPTURING S.R.L. (CUI 45387510) este înmatriculată din 2021 cu număr ORC J2021001999175 și are sediul în județul Galați. Activitatea principală: Activități de consultanță în afaceri și management (cod CAEN 7020). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 44.209 RON și un profit net de 29.717 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 63,8% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
45387510
Nr. ORC
J2021001999175
EUID
ROONRC.J2021001999175
Înmatriculată
4 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Marea Unire 17, Mun. Galaţi Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
44.209 RON
2025▲ 63,8%
Rezultat net
29.717 RON
2025▲ 75,4%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Secțiunea N · Diviziunea 70 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (7020 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (2) · 2 diviziuni
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
  • 8569 Activități de servicii suport pentru învățământ
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8569 Activități de servicii suport pentru învățământ

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 44.209 29.717 0 11.080 20.193 31.273 —
2024 26.983 16.945 0 722 19.662 20.384 —
2023 23.640 13.571 2.186 1.589 20.340 19.743 —
2022 35.647 21.234 488 2.456 19.421 21.389 0
2021 — -45 0 — 155 155 0

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
0% (2024: 0%)
Datorii / Total active (total active: 31.273 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 31.273 RON)
Autonomie financiară
100% (2024: 100%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 31.273 RON)
Rentabilitate active (ROA)
95,02% (2024: 83,13%)
Profit net / Total active (total active: 31.273 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
95,02% (2024: 83,13%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
67,22% (2024: 62,8%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre INNO OPPO CAPTURING S.R.L.

Reprezentantul firmei este: CĂPĂȚÎNĂ ALEXANDRU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
29.07.2026 Cod CAEN principal 7022 7020 ANAF