Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

EREN YAPI CONSTRUCT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 30.10.2026 (ANAF)

EREN YAPI CONSTRUCT S.R.L. (CUI 45392826) este înmatriculată din 2021 cu număr ORC J2021022403404 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4100). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 28.569 RON și un profit net de 20.266 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 181,4% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
45392826
Nr. ORC
J2021022403404
EUID
ROONRC.J2021022403404
Înmatriculată
4 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Str. Polonă 10, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
28.569 RON
2025▲ 181,4%
Rezultat net
20.266 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (24) · 2 diviziuni
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
  • 4212 Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (6)
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
  • 4212 Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri
  • 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
  • 4291 Construcții hidrotehnice
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (18)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
  • 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
  • 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
  • 4391 Activități de zidărie
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 28.569 20.266 10.621 — 67.762 57.141 —
2024 10.153 -11.156 36.463 130 73.451 37.118 1
2023 — -37.636 25.398 130 73.542 48.274 1
2022 995.078 85.612 24.947 405 110.587 86.054 1
2021 — 242 438 680 200 442 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
15,67% (2024: 49,55%)
Datorii / Total active (total active: 67.762 RON)
Solvabilitate generală
6,38 (2024: 2,02)
Total active / Datorii (total active: 67.762 RON)
Autonomie financiară
84,33% (2024: 50,45%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 67.762 RON)
Rentabilitate active (ROA)
29,91% (2024: -15,16%)
Profit net / Total active (total active: 67.762 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
35,47% (2024: -30,06%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
70,94% (2024: -109,88%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre EREN YAPI CONSTRUCT S.R.L.

Reprezentantul firmei este: MUSLIH EREN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025