Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

RAFFIEMSSPORTCENTER S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 27.10.2026 (ANAF)

RAFFIEMSSPORTCENTER S.R.L. (CUI 45420071) este înmatriculată din 2021 cu număr ORC J2021003705082 și are sediul în județul Brașov. Activitatea principală: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (cod CAEN 4933). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 54.324 RON și un profit net de 21.127 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 23,8% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
45420071
Nr. ORC
J2021003705082
EUID
ROONRC.J2021003705082
Înmatriculată
4 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Zorilor 5, Mun. Braşov Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
54.324 RON
2025▲ 23,8%
Rezultat net
21.127 RON
2025▲ 484,1%
Angajați
0
2025

Activitate

CAEN principal
4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Secțiunea H · Diviziunea 49 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
9313 Activități ale centrelor de fitness

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4933 — Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (5) · 5 diviziuni
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
  • 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a.
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a.
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (1)
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (1)
  • 9313 Activități ale centrelor de fitness

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4932 Transporturi cu taxiuri (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2022–2025. Surse: MFinanțe (2022) și ANAF (2023–2025). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 54.324 21.127 8.482 4.585 30.165 26.268 0
2024 43.875 3.617 2.236 5.585 1.793 5.142 0
2023 3.148 913 3.069 668 3.926 1.525 0
2022 12.150 412 358 668 302 612 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
24,41% (2024: 30,31%)
Datorii / Total active (total active: 34.750 RON)
Solvabilitate generală
4,1 (2024: 3,3)
Total active / Datorii (total active: 34.750 RON)
Autonomie financiară
75,59% (2024: 69,69%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 34.750 RON)
Rentabilitate active (ROA)
60,8% (2024: 49,02%)
Profit net / Total active (total active: 34.750 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
80,43% (2024: 70,34%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
38,89% (2024: 8,24%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre RAFFIEMSSPORTCENTER S.R.L.

Reprezentantul firmei este: MOLDOVAN ION-CRISTIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025