Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

RESPECT MANAGEMENT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 01.11.2026 (ANAF)

RESPECT MANAGEMENT S.R.L. (CUI 45514605) este înmatriculată din 2022 cu număr ORC J2024002671121 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (cod CAEN 6220). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 76.355 RON și un profit net de 20.446 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 83,8% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
45514605
Nr. ORC
J2024002671121
EUID
ROONRC.J2024002671121
Înmatriculată
4 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Romul Ladea 23, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
76.355 RON
2025▼ 83,8%
Rezultat net
20.446 RON
2025▼ 90,5%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
Secțiunea K · Diviziunea 62 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
6202 Activități de consultanță în tehnologia informației

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (6220 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (9) · 2 diviziuni
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (8)
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
  • 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
  • 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
  • 4686 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului (CAEN Rev.2)
  • 4652 Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații (CAEN Rev.2)
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
  • 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.2)
  • 4676 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare (CAEN Rev.2)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2022–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 76.355 20.446 140.856 13.654 207.947 80.745 —
2024 470.465 215.663 75.852 21.547 271.168 216.863 —
2023 873.281 638.923 157.316 28.598 768.841 640.123 1
2022 735.819 621.983 172.948 24.638 771.293 622.983 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
63,56% (2024: 25,91%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,57 (2024: 3,86)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
36,44% (2024: 74,09%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
9,23% (2024: 73,68%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
25,32% (2024: 99,45%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
26,78% (2024: 45,84%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre RESPECT MANAGEMENT S.R.L.

Reprezentantul firmei este: PROTTI FABRIZIO (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
04.10.2026 Plătitoare de TVA Nu Da ANAF
04.10.2026 Inactivă fiscal Da Nu ANAF
04.10.2026 Data reactivării — 16.09.2026 ANAF
07.09.2026 Plătitoare de TVA Da Nu ANAF
01.08.2026 Inactivă fiscal Nu Da ANAF
01.08.2026 Data inactivării fiscale — 23.07.2026 ANAF