Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

FITNESS AND NUTRITION S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 12.10.2026 (ANAF)

FITNESS AND NUTRITION S.R.L. (CUI 45601973) este înmatriculată din 2022 cu număr ORC J40/2213/2022 și are sediul în Sectorul 6, București. Activitatea principală: Alte servicii de alimentație (cod CAEN 5629, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 46.231 RON și un profit net de 38.965 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 80,5% față de 2022.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
45601973
Nr. ORC
J40/2213/2022
EUID
ROONRC.J40/2213/2022
Înmatriculată
4 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Int. Liniei 1, Sector 6 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
46.231 RON
2023▼ 80,5%
Rezultat net
38.965 RON
2023▼ 83,0%
Angajați
—
2023

Activitate

CAEN principal
5629 Alte servicii de alimentație n.c.a.
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2023
5629 Alte servicii de alimentație n.c.a.

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (9) · CAEN Rev.2 · 5 diviziuni
  • 1086 Fabricarea preparatelor alimentare omogenizate și alimentelor dietetice
  • 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
Diviziunea 10 · Industria alimentară (2)
  • 1086 Fabricarea preparatelor alimentare omogenizate și alimentelor dietetice
  • 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (2)
  • 5210 Depozitări
  • 5224 Manipulări
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (1)
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2022–2024. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2024 — 0 14.353 — 283.201 268.848 —
2023 46.231 38.965 14.353 — 283.201 268.848 —
2022 236.921 229.683 7.107 20 236.970 229.883 —

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2022)
Grad de îndatorare
5,07% (2022: 3%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
19,73 (2022: 33,35)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
94,93% (2022: 97%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
13,76% (2022: 96,92%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
14,49% (2022: 99,91%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
84,28% (2022: 96,94%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre FITNESS AND NUTRITION S.R.L.

Reprezentantul firmei este: GROSU ALIN COSTIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023