Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

G&C ROOF SYSTEM S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 25.10.2026 (ANAF)

G&C ROOF SYSTEM S.R.L. (CUI 45699384) este înmatriculată din 2022 cu număr ORC J2022000623135 și are sediul în județul Constanța. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4100). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 233.010 RON, un profit net de 2.303 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri a scăzut cu 16,8% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
45699384
Nr. ORC
J2022000623135
EUID
ROONRC.J2022000623135
Înmatriculată
4 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Prl. Sg. Nicolae Grindeanu 1, Mun. Constanţa Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
233.010 RON
2025▼ 16,8%
Rezultat net
2.303 RON
2025▼ 97,7%
Angajați
2
2025

Activitate

CAEN principal
4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4100 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (11) · 4 diviziuni
  • 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Diviziunea 16 · Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite (1)
  • 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
Diviziunea 25 · Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații (1)
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (1)
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (8)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Activități de zidărie

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2022–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 233.010 2.303 36.220 3.294 21.484 -11.442 2
2024 279.952 101.506 30.150 3.815 100.634 74.299 —
2023 95.411 -27.447 29.905 0 2.698 -27.207 2
2022 82.271 5.549 6.306 — 12.055 5.749 2

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
146,18% (2024: 28,87%)
Datorii / Total active (total active: 24.778 RON)
Solvabilitate generală
0,68 (2024: 3,46)
Total active / Datorii (total active: 24.778 RON)
Autonomie financiară
-46,18% (2024: 71,13%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 24.778 RON)
Rentabilitate active (ROA)
9,29% (2024: 97,18%)
Profit net / Total active (total active: 24.778 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
— (2024: 136,62%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
0,99% (2024: 36,26%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre G&C ROOF SYSTEM S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: NISTOREL GHEORGHE (administrator), PARTENI CĂTĂLIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
27.09.2026 Plătitoare de TVA Nu Da ANAF
24.07.2026 Inactivă fiscal Da Nu ANAF
24.07.2026 Data reactivării — 11.06.2026 ANAF