Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

M & I SALES S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 29.10.2026 (ANAF)

M & I SALES S.R.L. (CUI 45741772) este înmatriculată din 2022 cu număr ORC J2022000386041 și are sediul în Bacau, județul Bacău. Activitatea principală: închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (cod CAEN 6820). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 20.435 RON și un profit net de 8.923 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 82,3% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
45741772
Nr. ORC
J2022000386041
EUID
ROONRC.J2022000386041
Înmatriculată
4 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Prieteniei 52, Mun. Bacău Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
20.435 RON
2024▼ 82,3%
Rezultat net
8.923 RON
2024
Angajați
—
2024

Activitate

CAEN principal
6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Secțiunea M · Diviziunea 68 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2022–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 47.156 15.365 27.111 -4.680 —
2024 20.435 8.923 47.156 15.365 27.111 -4.680 —
2023 115.218 -65.993 54.381 15.365 21.433 -13.603 —
2022 180.185 52.190 19.622 15.365 56.647 52.390 —

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
111,02% (2023: 147,78%)
Datorii / Total active (total active: 42.476 RON)
Solvabilitate generală
0,9 (2023: 0,68)
Total active / Datorii (total active: 42.476 RON)
Autonomie financiară
-11,02% (2023: -36,97%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 42.476 RON)
Rentabilitate active (ROA)
21,01% (2023: -179,34%)
Profit net / Total active (total active: 42.476 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
43,67% (2023: -57,28%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre M & I SALES S.R.L.

Reprezentantul firmei este: VARGA IULIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024