Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

KINETICS ENERGY S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 21.10.2026 (ANAF)

KINETICS ENERGY S.R.L. (CUI 45760243) este înmatriculată din 2022 cu număr ORC J2022000991357 și are sediul în Timișoara, județul Timiș. Activitatea principală: Activități de fizioterapie (cod CAEN 8695). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 102.250 RON, un profit net de 5.133 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 25,1% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
45760243
Nr. ORC
J2022000991357
EUID
ROONRC.J2022000991357
Înmatriculată
4 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Liviu Rebreanu 150, Mun. Timişoara Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
102.250 RON
2025▲ 25,1%
Rezultat net
5.133 RON
2025▲ 31,0%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
8695 Activități de fizioterapie
Secțiunea R · Diviziunea 86 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (8695 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (3) · 3 diviziuni
  • 8696 Activități de medicină tradițională, complementară și alternativă
  • 8710 Activități ale centrelor de îngrijire medicală
Diviziunea 86 · Activități referitoare la sănătatea umană (1)
  • 8696 Activități de medicină tradițională, complementară și alternativă
Diviziunea 87 · Servicii combinate de îngrijire medicală și asistență socială, cu cazare (1)
  • 8710 Activități ale centrelor de îngrijire medicală
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.2)
  • 9604 Activități de întreținere corporală (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2022–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 102.250 5.133 5.182 — 10.555 5.373 1
2024 81.750 3.919 4.639 — 14.245 16.810 1
2023 62.000 11.406 3.527 — 16.418 12.891 1
2022 30.700 1.285 2.607 — 4.092 1.485 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
49,1% (2024: 32,57%)
Datorii / Total active (total active: 10.555 RON)
Solvabilitate generală
2,04 (2024: 3,07)
Total active / Datorii (total active: 10.555 RON)
Autonomie financiară
50,9% (2024: 118,01%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 10.555 RON)
Rentabilitate active (ROA)
48,63% (2024: 27,51%)
Profit net / Total active (total active: 10.555 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
95,53% (2024: 23,31%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
5,02% (2024: 4,79%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre KINETICS ENERGY S.R.L.

Reprezentantul firmei este: STĂNĂȘEL CSILLA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025