Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

COMSTING PROTECT INVEST S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 18.10.2026 (ANAF)

COMSTING PROTECT INVEST S.R.L. (CUI 45769269) este înmatriculată din 2022 cu număr ORC J2022004483403 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Lucrări de izolații (cod CAEN 4323). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 383.272 RON, un profit net de 45.533 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 30,7% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
45769269
Nr. ORC
J2022004483403
EUID
ROONRC.J2022004483403
Înmatriculată
4 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Aleea FUIORULUI 2, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
383.272 RON
2025▲ 30,7%
Rezultat net
45.533 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4323 Lucrări de izolații
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4323 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (4) · 4 diviziuni
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4685 Comerț cu ridicata al produselor chimice
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (1)
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4685 Comerț cu ridicata al produselor chimice
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (1)
  • 7120 Activități de testări și analize tehnice

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 3311 Repararea articolelor fabricate din metal (CAEN Rev.2)
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
  • 4675 Comerț cu ridicata al produselor chimice (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2022–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 383.272 45.533 24.803 13.338 84.673 73.427 1
2024 293.252 -9.409 17.853 14.697 31.050 27.894 1
2023 270.734 9.532 17.309 12.530 63.700 59.043 1
2022 199.596 105.833 4.624 9.639 101.018 106.033 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
25,31% (2024: 39,03%)
Datorii / Total active (total active: 98.011 RON)
Solvabilitate generală
3,95 (2024: 2,56)
Total active / Datorii (total active: 98.011 RON)
Autonomie financiară
74,92% (2024: 60,97%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 98.011 RON)
Rentabilitate active (ROA)
46,46% (2024: -20,57%)
Profit net / Total active (total active: 98.011 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
62,01% (2024: -33,73%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
11,88% (2024: -3,21%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre COMSTING PROTECT INVEST S.R.L.

Reprezentantul firmei este: BURNICHE CRISTINA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025