Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

LUXURY BODY GYM 316 S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 12.10.2026 (ANAF)

LUXURY BODY GYM 316 S.R.L. (CUI 45998815) este înmatriculată din 2022 cu număr ORC J2022000622268 și are sediul în Târgu Mureș, județul Mureș. Activitatea principală: Activități ale centrelor de fitness (cod CAEN 9313). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 74.113 RON și un profit net de 28.045 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 35,1% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
45998815
Nr. ORC
J2022000622268
EUID
ROONRC.J2022000622268
Înmatriculată
4 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. 1848 37, Mun. Târgu Mureş Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
74.113 RON
2025▲ 35,1%
Rezultat net
28.045 RON
2025▲ 1.352,4%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
9313 Activități ale centrelor de fitness
Secțiunea S · Diviziunea 93 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9313 Activități ale centrelor de fitness

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (20) · 12 diviziuni
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (1)
  • 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (3)
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (1)
  • 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
Diviziunea 55 · Hoteluri și alte facilități de cazare (4)
  • 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
  • 5540 Intermedieri pentru servicii de cazare
  • 5590 Alte servicii de cazare
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (1)
  • 5611 Restaurante
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (2)
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (1)
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
Diviziunea 90 · Activități de creație și interpretare artistică (1)
  • 9039 Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (1)
  • 9319 Alte activități sportive n.c.a
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (3)
  • 9621 Activități de coafură și frizerie
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare
  • 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2022–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 74.113 28.045 1.964 — 38.875 36.951 —
2024 54.866 1.931 1.553 — 10.459 8.906 2
2023 48.000 8.229 3.484 — 10.459 6.975 1
2022 — -1.454 1.334 — 80 -1.254 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
5,05% (2024: 14,85%)
Datorii / Total active (total active: 38.875 RON)
Solvabilitate generală
19,79 (2024: 6,73)
Total active / Datorii (total active: 38.875 RON)
Autonomie financiară
95,05% (2024: 85,15%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 38.875 RON)
Rentabilitate active (ROA)
72,14% (2024: 18,46%)
Profit net / Total active (total active: 38.875 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
75,9% (2024: 21,68%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
37,84% (2024: 3,52%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre LUXURY BODY GYM 316 S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: DEGERAT MANUELA (administrator), GYŐNGYI BELA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025