Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MAZI'S CUTS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 29.10.2026 (ANAF)

MAZI'S CUTS S.R.L. (CUI 45999748) este înmatriculată din 2022 cu număr ORC J2022007591406 și are sediul în Sectorul 5, București. Activitatea principală: Activități de coafură și frizerie (cod CAEN 9621). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 44.001 RON și un profit net de 10.923 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 11,1% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
45999748
Nr. ORC
J2022007591406
EUID
ROONRC.J2022007591406
Înmatriculată
4 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Mihail Sebastian 5, Sector 5 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
44.001 RON
2025▼ 11,1%
Rezultat net
10.923 RON
2025▼ 63,0%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
9621 Activități de coafură și frizerie
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9621 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (31) · 9 diviziuni
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (1)
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (9)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (5)
  • 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete
  • 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice
  • 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
  • 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (4)
  • 5611 Restaurante
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a.
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (4)
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
  • 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (3)
  • 7111 Activități de arhitectură
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
  • 7120 Activități de testări și analize tehnice
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (3)
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare
  • 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur
  • 9699 Alte servicii personale n.c.a.

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2022–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 44.001 10.923 50.774 32.103 61.607 43.276 —
2024 49.520 29.494 50.273 37.372 45.253 32.352 —
2023 25.862 2.206 50.029 42.641 10.127 2.858 —
2022 14.380 452 17.000 15.810 1.792 652 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
54,18% (2024: 60,84%)
Datorii / Total active (total active: 93.710 RON)
Solvabilitate generală
1,85 (2024: 1,64)
Total active / Datorii (total active: 93.710 RON)
Autonomie financiară
46,18% (2024: 39,16%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 93.710 RON)
Rentabilitate active (ROA)
11,66% (2024: 35,7%)
Profit net / Total active (total active: 93.710 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
25,24% (2024: 91,17%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
24,82% (2024: 59,56%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MAZI'S CUTS S.R.L.

Reprezentantul firmei este: MAZILU NELU - AUREL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
03.09.2026 Cod CAEN principal 9602 9621 ANAF