Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

EMME PROGRES S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 10.10.2026 (ANAF)

EMME PROGRES S.R.L. (CUI 46082459) este înmatriculată din 2022 cu număr ORC J2024003064409 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane (cod CAEN 7820). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 5,1 milioane RON, un profit net de 2,4 milioane RON și un număr mediu de 111 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 31,6% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
46082459
Nr. ORC
J2024003064409
EUID
ROONRC.J2024003064409
Înmatriculată
4 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Biharia 26, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
5.061.179 RON
2025▲ 31,6%
Rezultat net
2.362.342 RON
2025▲ 252,5%
Angajați
111
2025▲ 63,2%

Activitate

CAEN principal
7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane
Secțiunea O · Diviziunea 78 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (38) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 12 diviziuni
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
  • 4519 Comerț cu alte autovehicule
Diviziunea 45 · Comerț cu ridicata și cu amănuntul, întreținerea și repararea autovehiculelor și motocicletelor (5)
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
  • 4519 Comerț cu alte autovehicule
  • 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor
  • 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule
  • 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (10)
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4661 Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor
  • 4662 Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte
  • 4663 Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții
  • 4664 Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat
  • 4666 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente de birou
  • 4669 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
  • 4676 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (3)
  • 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 4942 Servicii de mutare
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (2)
  • 5210 Depozitări
  • 5224 Manipulări
Diviziunea 53 · Activități de poștă și de curier (1)
  • 5320 Alte activități poștale și de curier
Diviziunea 55 · Hoteluri și alte facilități de cazare (3)
  • 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
  • 5590 Alte servicii de cazare
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (3)
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
  • 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele
  • 7739 Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
Diviziunea 78 · Activități de servicii privind forța de muncă (1)
  • 7830 Servicii de furnizare și management a forței de muncă
Diviziunea 79 · Activități ale agențiilor turistice și a tur-operatorilor; alte servicii de rezervare și asistență turistică (2)
  • 7911 Activități ale agențiilor turistice
  • 7990 Alte servicii de rezervare și asistență turistică
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (1)
  • 8110 Activități de servicii suport combinate
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (4)
  • 8211 Activități combinate de secretariat
  • 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat
  • 8292 Activități de ambalare
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2022–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 5.061.179 2.362.342 11.470.848 4.656.889 9.351.354 2.538.890 111
2024 3.846.048 670.090 4.795.087 3.374 5.981.755 1.191.269 68
2023 2.536.512 352.471 104.166 — 625.345 521.179 —
2022 754.921 158.828 363.122 — 531.830 168.708 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
81,89% (2024: 80,12%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,22 (2024: 1,25)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
18,12% (2024: 19,9%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
16,86% (2024: 11,2%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
93,05% (2024: 56,25%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
46,68% (2024: 17,42%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre EMME PROGRES S.R.L.

Reprezentantul firmei este: MAURO MARIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025